• https://www.facebook.com/ersagistanbul
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905304587534
  • https://www.twitter.com/ersagistanbul
  • https://www.instagram.com/ersagist
 Ersağ
TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
Çamaşır | Mutfak | Genel | Kişisel Temizlik | Spreyler
KOZMETİK ÜRÜNLERİ
Parfüm & Roll-on | Losyonlar | Bakım Ürünleri | Jöleler
GIDA TAKVİYELERİ
Vitamin | İçecek | Arı Ürn. | Alovera | Bitkisel Yağ | Takviye Gıda Ürünü

Ücretsiz Üye Kaydı

ERSAĞ ÜYE FORMU

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 Ersağ logo

ERSAĞ ÜYE KAYDI : Üyelik ücretsizdir. SİSTEMİMİZE 100 TL ALTINDA Kİ SİPARİŞLE YENİ ÜYE KAYDI AKTİFLİĞİ YAPILMAMAKTADIR. 100 TL LİK SİPARİŞİMİZ 2 PUAN OLMALIDIR. SİSTEM 2 PUANLIK SİPARİŞİN ALTINI KABUL ETMEMEKTEDİR. BASILI MALZEMELER DIŞINDA İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİ SEÇEBİLİRSİNİZ. 


ÜYE OLARAK KABUL EDİLDİĞİM TAKDİRDE AŞAĞIDA BELİRTİLEN HUSUSLARI KABUL EDİYORUM.


1.  ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. ‘ NİN BAĞIMSIZ ÜYESİYİM.

2. KENDİ ADIMA BİREYSEL HAREKET EDİYORUM ve 18 YAŞININ ÜZERİNDEYİM.

3. TÜKETİCİ ÜRÜNLERİNİ SATMA İŞİNDE BAĞIMSIZ OLARAK ÇALIŞIYORUM. HERHANGİ BİR AMAÇ İÇİN ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. NİN BİR ÇALIŞANI VEYA TEMSİLCİSİ DEĞİLİM. ALACAĞIM ÜCRETİN ÇALIŞMA SAATİME VE ŞANS UNSURUNA DEĞİL, SATIŞTA VE EKİP PERFORMANSIMA BAĞLI OLDUĞUNU VE ALACAĞIM ÜCRET İLE İLGİLİ STOPAJ DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM VERGİLERİN TARAFIMA AİT OLDUĞUNU KABUL EDİYORUM.

4. TÜM ÜRÜN ALIMLARINI SİPARİŞLERLE BİRLİKTE EĞER VARSA VERGİ DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ KARTI VEYA ŞİRKET HESABINA HAVALE ŞEKLİNDE ÖDEYECEĞİM.

5. ÜYE VE ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. ARASINDA ÇIKABİLECEK HER TÜRLÜ UYUŞMAZLIKLAR T.C. KANUNLARINA GÖRE DENİZLİ YETKİLİ MAHKEMELERİ SELAHİYETİNİ ŞİMDİDEN KABUL EDİYORUM.

6. ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. ÜRÜNLERİN FİYAT, PRİM, KAZANÇ, MARKETİNG VB. KONULARDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR.

7. BAĞIMSIZ ÜYELER PRİMLERİNİ ŞİRKET İLKELERİ DOĞRULTUSUNDA MEVCUT MARKETİNG SİSTEMİNE GÖRE ALACAKLARDIR.

8. ÜRÜNLERİN FİYATI HAKKINDA DEĞİŞİKLİK YAPAN ÜYENİN, ÜYELİĞİ EYLEM İSPATI HALİNDE İPTAL EDİLİR.

9. PRİMLER ÇALIŞILAN AYIN SON İŞ GÜNÜNÜ TAKİP EDEN AYIN 20-25 İ ARASINDA ÖDENİR.

10. 100 TL ÜZERİNDEKİ SATIŞLARDA KARGO BEDELİ ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. TARAFINDAN KARŞILANIR.

11. ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. ‘NE ÜYE OLARAK İNDİRİMLİ ÜRÜN ALMA HAKKI KAZANIRKEN, BU İNDİRİM ORANLARI ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ.NİN KENDİ OLUŞTURDUĞU NETWORK MARKETİNG SİSTEMİ İÇERİSİNDE KARİYERLE ADLANDIRILIR.

12. BU KARİYERLER; %10, %15, %21, ÖNCÜ YARDIMCISI %27, ÖNCÜ %33 ORANINDADIR. VERİLEN BU KARİYER HERHANGİ BİR ÜNVAN, YETKİ, TEMSİL HAKKI DEĞİLDİR.

13. ÜYE OLAN ŞAHISLAR ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ.’DEN İNDİRİMLİ ÜRÜN ALMA HAKKI KAZANAN KİŞİLER OLMASI MÜNASEBETİYLE İSTEDİĞİ ZAMAN ÜYELİĞİNİ İPTAL ETTİREBİLİRLER. BUNUN İÇİN HİÇBİR BEDEL ÖDENMEZ.

14. ÜYELER KENDİLERİNE YENİ ÜYELER OLUŞTURMASI SONUCUNDA AY İÇERİSİNDEKİ ÜYE YAPMA/ ÇALIŞTIRMA PERFORMANSLARINA GÖRE PRİM KAZANIRLAR. AKTİFLİK ŞARTINI YERİNE GETİRMEYEN ÜYELER OLUŞTURDUKLARI EKİPTEN PRİM KAZANAMAZLAR.

15. BİR ÜYENİN AKTİF OLABİLMESİ İÇİN BULUNDUĞU AY İÇERİSİNDE %10 KARİYER BİR (1), %15 KARİYER İKİ (2), %27 KARİYER ÜÇ (3), ÖNCÜ YARDIMCISI (4), ÖNCÜ BEŞ (5) AKTİFLİK YAPMA ZORUNLULUĞU VARKEN BU AKTİFLİK, BULUNDUĞU AY İÇERİSİNDE KENDİ FEERDİ ALIMLARIYLA YA DA O AY İÇERİSİNDE YENİ YAPTIĞI ÜYENİN İLK İKİ PUANI GEÇERLİDİR.

16. ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. NE ÜYE OLARAK BAĞLANILDIĞINDA FARKLI KARİYERLERE GELİNMİŞ OLSA BİLE ÜYELER KENDİ SEMİNER VE TOPLANTILARINI KENDİLERİ YAPMAK ZORUNDADIR. ERSAĞ ORGANİZASYON LTD.ŞTİ. KENDİSİ DÜZENLEMİŞ OLDUĞU SEMİNERLERDE ÜYELER HANGİ KARİYERLERDE OLURSA OLSUNLAR SEMİNER ÜCRETİ ÖDEMEDEN SEMİNERLERDEN YARARLANABİLİRLER. ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. HANGİ KARİYERDE OLURSA OLSUN HİÇBİR ÜYESİNE EĞİTİM, SEMİNER YAPMALARINDAN DOLAYI AYRICA ÜCRET ÖDEMEZ.

17.ÜYE NUMARASI İLE GİRİŞİ YAPILAN SİPARİŞİMDE BELİRTMİŞ OLDUĞUM ÜNVAN VE TC KİMLİK NUMARASININ DOĞRULUĞUNU BEYAN EDERİM. HERHANGİ BİR YANLIŞ BEYANDA ERSAĞ TEM.KOZ.ŞTİ.  SORUMLU DEĞİLDİR.SORUMLULUK BANA AİTTİR.

18. ÜYE OLDUĞUM TAKDİRDE ERSAĞ LTD. ŞTİ.NDEN, BİLGİLENDİRME AMAÇLI HER TÜRLÜ SMS , E-MAİL YA DA FAX GİBİ İLETİŞİM ARAÇLARIYLA GELEN BİLDİRMLERİ KABUL EDERİM. 

19. EŞİMİN YADA AYNI SOYİSMİ TAŞIYAN ÇOCUKLARIMIN, BAŞKA BİR SPONSORA ÜYE OLMADIKLARINI BEYAN EDER, BEYANIMIN AKSİ DURUMDA OLMASI HALİNDE İSE ŞİRKET İLKELERİNE GÖRE DÜZELTMENİN YAPILARAK, UYGULANMASINI KABUL EDERİM.


Ücretsiz üyelik için yukarıdaki üye formu doldurup gönderiniz. Üye kaydınız yapıldıktan sonra size üye numaranız ve şifreniz bildirilecektir. Bu bilgilerle sisteme giriş yaparak alılşverişlerinizi yapabileceksiniz. Ersağ ailesine katıldığınız için teşekkür ederiz.

Yorumlar - Yorum Yaz

ÜRÜNLERİMİZDE
FOSFAT YOKTUR
ersağ, ersag, bio şampuan

 

KALİTE YÖNETİMİ ISO:9001,ISO:14001,

ISO:22000,OHSAS:18001

Ersağ; Tüketici ve Çevre Eğitim Vakfı üyesidir.

AlışSatış
Dolar8.85238.8878
Euro10.341310.3828
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret225652